Titles you rated


Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
RipleyRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0