Movies
Ratings
83
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Finding ForresterRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0

Memories of MurderRated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0

HarmonyRated ★ 3.0

SunnyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0

SilencedRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 2.5
The Big BlueRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0