Titles you rated


Way Back HomeRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5

A Tale of Two SistersRated ★ 3.0

The RevenantRated ★ 2.0

Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 1.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Our SunhiRated ★ 2.5
The VanishedRated ★ 1.0

Little ForestRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 2.5

The HimalayasRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 1.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
ItRated ★ 3.0