Movies
Ratings
77
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Swag Age: Shout Out, Joseon!Rated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 5.0

What Happened to MondayRated ★ 1.0
The ShackRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
VitusRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5

Green BookRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.0