Movies
Ratings
20
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0

WishRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0

PunchRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 5.0