Movies
Ratings
406
The GodfatherRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.0

What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5

The FabelmansRated ★ 4.5

In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0

ArrivalRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5