Movies
Ratings
254
PossessedRated ★ 3.5

HereditaryRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0

Anatomy of a FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 2.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
The Big LebowskiRated ★ 4.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
One Week FriendsRated ★ 2.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 3.5

Nobody KnowsRated ★ 4.5

DriveRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5