Movies
Ratings
25
The RevivalRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The SadnessRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5

I Can SpeakRated ★ 3.5
Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5

HereditaryRated ★ 3.0

MidsommarRated ★ 3.0

LolitaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5