Series
Ratings
20
The Greatest LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
FamilyRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 5.0