Movies
Ratings
115
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 3.0
My Oxford YearRated ★ 2.0
Kinda PregnantRated ★ 1.5
People We Meet on VacationRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0

No Other ChoiceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5

ExitRated ★ 3.0

On Your Wedding DayRated ★ 2.5

Little ForestRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 3.5