Movies
Ratings
16
The OutlawsRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0

Coin Locker GirlRated ★ 2.5

A Hard DayRated ★ 3.5

The Yellow SeaRated ★ 1.0

Nameless GangsterRated ★ 1.5

The Man from NowhereRated ★ 1.5

FriendRated ★ 1.0
The KillerRated ★ 3.5

Bloody TieRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0

A Dirty CarnivalRated ★ 2.5

Infernal AffairsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0