Movies
Ratings
1705
The Lucky OneRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5

The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 3.5

In Our PrimeRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
The SwordsmanRated ★ 2.0
Okay! MadamRated ★ 2.0

Hitman: Agent JunRated ★ 2.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
PaulRated ★ 3.0

The Golden HolidayRated ★ 2.0

Next Door NeighborRated ★ 2.0