Movies
Ratings
118
Shutter IslandRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0

Save the Green Planet!Rated ★ 4.0

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0

King and the ClownRated ★ 3.0

Radio StarRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0

28 Years LaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0

Jurassic ParkRated ★ 4.0

ChefRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 4.0