Movies
Ratings
204
Project Hail MaryRated ★ 4.5

Project SilenceRated ★ 1.5

I, The ExecutionerRated ★ 3.5

PilotRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5

SinkholeRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0

Confession of MurderRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 3.5

The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0

PonyoRated ★ 4.0