Movies
Ratings
241
Don't Look UpRated ★ 4.0
The FatherRated ★ 5.0

The UnjustRated ★ 5.0

The ClientRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0

A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0

MoneyRated ★ 4.0

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0

Green BookRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0