Movies
Ratings
464
La La LandRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0

The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 1.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0

Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
FameRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0

Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0

The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5

King and the ClownRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0