Movies
Ratings
179

The Boy and the HeronRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 3.5

A Werewolf BoyRated ★ 4.0

Tune in for LoveRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5