Movies
Ratings
1114

The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5

The Divine MoveRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0

Take PointRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 4.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.0

Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0

DefaultRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0