Movies
Ratings
183
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
2012Rated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0

Nameless GangsterRated ★ 4.5

Will You Be ThereRated ★ 4.5

AssassinationRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0

MasterRated ★ 3.5