Movies
Ratings
284
Mulholland DriveRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 5.0

SicarioRated ★ 5.0

The Classified FileRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5

Will You Be ThereRated ★ 4.0

The Last PrincessRated ★ 3.0

MasterRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5