Series
Ratings
299
The BeautyRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0
PluribusRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
MaidRated ★ 3.5
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
The PenguinRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0