Series
Ratings
20
Another Miss OhRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0