Series
Ratings
340
XO, Kitty Season 3Rated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
House of GuinnessRated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Unknown SeoulRated ★ 5.0
Good BoyRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5