Series
Ratings
40
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Smiling Friends Season 2Rated ★ 3.5
Smiling Friends Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
Family GuyRated ★ 3.0
Family GuyRated ★ 3.0
Family GuyRated ★ 3.0
Family GuyRated ★ 3.5
Family GuyRated ★ 3.0
Family GuyRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 2.0

At EighteenRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 1.0
Boss in the MirrorRated ★ 1.5
I Live AloneRated ★ 2.5