Titles you rated

GattacaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5

The HostRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5

SecretRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0

Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5