Movies
Ratings
167
The OutlawsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
MoebiusRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5

Baby DriverRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5

A Taxi DriverRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5

Secret ReunionRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5

Midnight RunnersRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5