Movies
Ratings
1313

Forbidden DreamRated ★ 4.5

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0

Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 1.5
The First OmenRated ★ 2.5
Smile 2Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0

Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.5
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
Solo Leveling -ReAwakening-Rated ★ 4.0
The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0

EscapeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0

Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0

Troll FactoryRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.5