Movies
Ratings
118

Castaway on the MoonRated ★ 3.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5

Good Morning PresidentRated ★ 3.5
Daddy Long LegsRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0

White NightRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0

Peppermint CandyRated ★ 3.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 2.5

Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0

Ghost HouseRated ★ 3.0

ArahanRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 2.0
The WigRated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0