Movies
Ratings
200
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 2.5
Queen CrabRated ★ 2.0

HereditaryRated ★ 3.5

MementoRated ★ 4.0
Midnight ExpressRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
OldRated ★ 2.0

OldboyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0

The ThroneRated ★ 3.0

On Your Wedding DayRated ★ 2.0