Movies
Ratings
442
Leaving MomRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Love ResetRated ★ 3.0

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Last Tango in ParisRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
나야, 문희Rated ★ 4.0

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Nipple War3Rated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0

Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0