Movies
Ratings
304
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0

Beastie BoysRated ★ 4.0

Pan's LabyrinthRated ★ 4.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0

May 18Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0

R-PointRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.5

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5

Mr. SocratesRated ★ 3.5

MossRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0