Titles you rated

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0