Series
Ratings
270
The Return of the Condor HeroesRated ★ 3.0
HumansRated ★ 2.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
Idol RoomRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5