Series
Ratings
66
A Killer ParadoxRated ★ 3.0

Cowboy BebopRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Uncle SamshikRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0