Movies
Ratings
36
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5

The ServantRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0

MementoRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 0.5

Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0