Movies
Ratings
3074
War MachineRated ★ 2.5
The Do-OverRated ★ 2.5
1922Rated ★ 2.5
BrightRated ★ 2.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
MuteRated ★ 2.0
AnnihilationRated ★ 3.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
AnonRated ★ 2.5
TauRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
CalibreRated ★ 2.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.0
ApostleRated ★ 2.5
CamRated ★ 2.0
The Night Comes for UsRated ★ 2.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 2.5
BleachRated ★ 2.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
CloseRated ★ 2.5