Titles you rated
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 2.5

Judge vs. JudgeRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Dynamite KissRated ★ 3.0