Movies
Ratings
131

King and the ClownRated ★ 3.0

War of the ArrowsRated ★ 2.0

VeteranRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 1.5

Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
A Happy EventRated ★ 4.5
One DayRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5