Movies
Ratings
676
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Book of SolutionsRated ★ 2.5

Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0

Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5