Titles you rated

ShopliftersRated ★ 4.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.0
Band of OutsidersRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5

Little ForestRated ★ 3.0
The Baader Meinhof ComplexRated ★ 3.0
Breaking NewsRated ★ 3.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0

Heart BlackenedRated ★ 2.0

The Truth BeneathRated ★ 4.0

Memoir of a MurdererRated ★ 1.5

BurningRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
Faces PlacesRated ★ 4.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0