Titles you rated

Max SteelRated ★ 2.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0

Will You Be ThereRated ★ 3.5

One Piece Film: GoldRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.5

TunnelRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The WindowRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5

Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0