Movies
Ratings
759
Coup de ChanceRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.5
Last SceneRated ★ 3.0
FrantzRated ★ 4.5
Tokyo SonataRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Three Colors: RedRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.5
Three Colors: WhiteRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
The Aviator's WifeRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
The Woman Next DoorRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 4.0
Summer in the CityRated ★ 4.0
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0