Titles you rated
CoralineRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Daughters of PutienRated ★ 4.0
Revolution AbroadRated ★ 2.5
The Killing RecipeRated ★ 4.0
The Flower on the compassRated ★ 3.5
The PerpetratorRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
My First FuneralRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Emilia PerezRated ★ 4.0

HarbinRated ★ 5.0