Movies
Ratings
274
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5

The Sheriff In TownRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 4.5

The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5

SplitRated ★ 3.5

The Divine MoveRated ★ 3.5

Tazza: The High RollersRated ★ 4.5

PunchRated ★ 3.0

SnowpiercerRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0

Man on the EdgeRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Fighter In The WindRated ★ 3.0

The MercilessRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 4.0