Series
Ratings
25
The Two WomenRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0

Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Super-Electronic BiomanRated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5