Titles you rated
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Kyoto DisturbanceRated ★ 0.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 3.5
One Strange RockRated ★ 4.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Sakuna: Of Rice and RuinRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
샤먼: 귀신전Rated ★ 3.5