Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0

The Front LineRated ★ 3.5

The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 1.5
The King's SpeechRated ★ 3.0

ArrivalRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0