Movies
Ratings
443
Conor McGregor NotoriousRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5

ExitRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 5.0

Nameless GangsterRated ★ 4.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0

The ThroneRated ★ 3.5
A Happy EventRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
WimbledonRated ★ 3.5

Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0