Movies
Ratings
1826
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5
Crime 101Rated ★ 2.5
The Seventh SealRated ★ 4.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.5
Kill Bill: The Whole Bloody AffairRated ★ 4.5
Wild StrawberriesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
DreamsRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Method ActingRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
ZooRated ★ 5.0
Pompei: Below the CloudsRated ★ 4.5
No Other LandRated ★ 4.0

A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
El SurRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 4.0