Movies
Ratings
197
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0

Escape from MogadishuRated ★ 3.5

My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0

My Sassy GirlRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.5